Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 5.0