Titles you rated
PredestinationRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
FilthRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Born to DanceRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5