Movies
Ratings
276
The Best OfferRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 4.0