Movies
Ratings
192
GarfieldRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 0.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
ChampRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Ghost SweepersRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0