Titles you rated
Painter of the WindRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.0
Call of the CountryRated ★ 3.5
The Great MerchantRated ★ 3.0
The VirusRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 2.5
The MusicalRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 2.5- Coffee HouseRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
Golden BrideRated ★ 3.5