Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Black BagRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
Short CutsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
The Nice GuysRated ★ 2.5