Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0