Series
Ratings
23
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0