Movies
Ratings
401
AssassinationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 0.5
Step Up RevolutionRated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 0.5
Die Another DayRated ★ 4.5
The Road to El DoradoRated ★ 2.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0