Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The PactRated ★ 0.5
Before the FallRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 4.0