Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 2.0
HyoukaRated ★ 3.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.5
Domestic GirlfriendRated ★ 3.5
Darwin's GameRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Redo of HealerRated ★ 3.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0