Movies
Ratings
299
The Invisible GuestRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Night and DayRated ★ 4.0
Certified CopyRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 3.0
Two Rooms, Two NightsRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Hottest StateRated ★ 4.0