Titles you rated
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0
Muriel's WeddingRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
HiddenRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
WeekendsRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
PlaytimeRated ★ 4.0
Don't Look NowRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
The Exterminating AngelRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 3.5