Movies
Ratings
500
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
SurrogatesRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 0.5
Private EyeRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
...ingRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 1.5