Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5