Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.5