Movies
Ratings
835
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.5
- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 2.5
Floating WeedsRated ★ 4.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 5.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Police StoryRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.5
Lucky, ApartmentRated ★ 3.5
UgetsuRated ★ 4.0