Titles you rated
Lovely RivalsRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
A Dynamite FamilyRated ★ 2.5
Fever PitchRated ★ 4.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 5.0