Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
LeoRated ★ 2.5
The GrinchRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
GhostedRated ★ 2.0
TetrisRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 1.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0