Titles you rated
Death's GameRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Last KingdomRated ★ 3.0
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 3.0
The Last Kingdom Season 5Rated ★ 3.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
Castaway DivaRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Good Omens Season 2Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5