Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0