Titles you rated
RinguRated ★ 2.0
The Black PhoneRated ★ 3.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 4.0
Ni No KuniRated ★ 1.0
Day ShiftRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
BenjiRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Tinder SwindlerRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
Hostel: Part IIIRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 2.5