Movies
Ratings
204
Black PantherRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0