Movies
Ratings
872
JoyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
UnforgettableRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
One Way TripRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 1.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
HugoRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5