Titles you rated
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
Friend RequestRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5