Series
Ratings
101
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Moorim SchoolRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0