Movies
Ratings
335
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
King of ThievesRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5