Movies
Ratings
338
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5