Series
Ratings
82- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0