Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Tokyo TribeRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Partly CloudyRated ★ 5.0