Series
Ratings
42
GoblinRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
RememberRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5