Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Should We Kiss FirstRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- DIABOLIK LOVERSRated ★ 1.5