Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5