Movies
Ratings
50
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
CartRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5