Titles you rated
Journey to FreedomRated ★ 5.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
Thirty Two Short Films About Glenn GouldRated ★ 3.0
Little NickyRated ★ 3.0
Planet TerrorRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
From Russia with LoveRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Dr. NoRated ★ 3.5