Movies
Ratings
50
HerRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 0.5
Cast AwayRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0