Series
Ratings
31
Mr. RobotRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- The Lost RoomRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Rock, Rock, RockRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0