Movies
Ratings
440
Pineapple ExpressRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
A ProphetRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
Outrage BeyondRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 4.5
October SkyRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0- Blood and BonesRated ★ 4.0
The InterviewRated ★ 2.0
I Am Heath LedgerRated ★ 3.5
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 5.0