Movies
Ratings
667
Jung_eRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Shadow In My EyeRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
NobodyRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0