Movies
Ratings
226
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.5
The Last House on the LeftRated ★ 4.5
Gangster HighRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.5
InkheartRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0