Titles you rated
House of GuinnessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 3.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5- The Catstody WarRated ★ 3.5
SirensRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Lady's CompanionRated ★ 3.5
The LeopardRated ★ 3.0
No Good DeedRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.5
GirlbossRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0