Movies
Ratings
78
VeteranRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0