Titles you rated
SplitRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0