Series
Ratings
16- Sharp3Rated ★ 4.5
Gisou no FuufuRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0