Movies
Ratings
30
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5