Series
Ratings
47- Splendid DaysRated ★ 5.0
Age of WarriorsRated ★ 5.0- King and QueenRated ★ 4.5
Winter BirdRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.5- VirtueRated ★ 3.5
- RNARated ★ 3.5
- You and IRated ★ 4.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.5
Royal FamilyRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0