Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
The PrisonRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 0.5