Movies
Ratings
166
Batman BeginsRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0