Movies
Ratings
30
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5- D-WarRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0