Movies
Ratings
309
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
BlendedRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Two Weeks NoticeRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5